OFERTA

Naszą ofertę kierujemy do producentów, dystrybutorów i wszystkich osób które poszukują obsługi w dziedzinie projektowania opakowań i obsługi graficznej. 

OPAKOWANIA:
Z zaangażowaniem poprowadzimy Państwa przez cały proces powstawania opakowania: 
 • od projektu wykrojnika 
 • poprzez wstępny koncept 
 • projekt graficzny  
 • wprowadzenie wszystkich, wymaganych prawnie tekstów, składów 
 • próbny wydruk, przygotowanie plików dla drukarni, zgodnie z jej specyfikacją

Jeżeli jest taka potrzeba zaprojektujemy dla Państwa logo firmowe, lub znak graficzny Państwa marki.

Realizujemy również wizualizacje 3d opakowań (packshoty) do wykorzystania we wszelkich materiałach typu: gazetki handlowe, strony www, reklamy prasowe i inne. Na życzenie wykonujemy realistyczne modele opakowań (mockupy) do zweryfikowania ich przed drukiem, do prezentacji biznesowej lub do badania rynku itp.

Oferujemy również modyfikacje istniejących opakowań, gdy np. wymagają one odświeżenia, unowocześnienia, lub potrzebna jest rozbudowa linii opakowań np. o kolejne produkty.

Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby i cel jaki ma osiągnąć dany projekt. Analizujemy konkurencję na półce i w branży, grupę docelową i trendy graficzne na rynku. Zapewniamy profesjonalne, skuteczne i terminowe wykonanie powierzonych nam przez Państwa zadań.    

FOTOGRAFIA
Oferujemy fotografię produktową i reklamową (do wykorzystania później w katalogach, stronach www, mediach społecznościowych, reklamach, gazetkach sklepowych, itd). Dbamy o atrakcyjny wygląd produktów na zdjęciach. Mamy świadomość jak ważny jest przekaz obrazem w dzisiejszym świecie.

 Zdjęcia wykonujemy w naszym studio (w razie konieczności możemy je również wykonać w siedzibie klienta lub innym, wskazanym miejscu).

W swojej ofercie mamy również fotografię obrotową 360° - to zdjęcie produktu, którym użytkownik może, za pomocą myszy, obracać i oglądać obiekt z dowolnej strony. Więcej szczegółów na stronie: www.360fotografia.pl 

BTL / POSM: 
Projektujemy katalogi, foldery, ulotki, reklamy prasowe, standy, bannery, woblery, stoiska targowe, grafikę na samochody i inne elementy wspierające sprzedaż oraz wszelką identyfikację wizualną.   

DTP
Nasze projekty są profesjonalnie przygotowane do druku. Na życzenie zapewniamy usługę kompleksową czyli projekt wraz z dostarczeniem wydruków do Państwa siedziby. Oferujemy pomoc, wsparcie i doradztwo. Wykonujemy również wydruki próbne - „proofy” pozwalające ocenić kolorystykę przed drukiem całego nakładu.  O NAS

Raf Studio to zespół grafików projektantów, specjalistów dtp i fotografików. Jesteśmy kreatywni i otwarci. Mamy świadomość, że nasza praca służy celom marketingowymi i jest jednym z elementów budowania marki. 

Zaufały nam firmy m.in. z branży spożywczej, słodyczy, farmaceutycznej, piśmienniczej,usługowej i innych. Współpracujemy z podmiotami z różnych regionów Polski. Realizujemy współpracę zarówno bezpośrednio jaki i zdalnie.

Nasze projekty opakowań funkcjonują w wielu sieciach handlowych takich jak: Biedronka, Lidl, Tesco, Netto, Polo Market, Eco. Są to zarówno marki naszych Klientów, jak i projekty stworzone pod markami sieci. Wspieramy naszych Klientów również na rynkach zagranicznych (w tym coraz bardziej otwierających się rynkach Bliskiego Wschodu).

Zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

ul. Piotrowskiego 11/32
85-098 Bydgoszcz